Transportem zajmujemy się od ponad 30 lat. Stawiamy głównie na profesjonalizm i jakość.

TRANSTOM GÓRKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K to odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, to przepis na udaną współpracę.

 

Onas1

Głównym profilem działalności naszej firmy jest transport międzynarodowy na kierunkach Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Chorwacja. 

Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie potrzeby Klientów i w miarę możliwości chętnie podejmiemy się realizacji zleceń transportowych na nowych kierunkach. 

Onas2

TRANSTOM GÓRKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K dysponuje nowoczesnymi zestawami drogowymi wyposażonymi w najnowocześniejsze systemy telematyczne do nawigacji i komunikacji GBox // Inelo  oraz  4Trans // Inelo. Dzięki temu urządzeniu pokładowemu spedytorzy mają możliwość kontrolowania bieżącą analizę czasu pracy kierowcy, komunikowania się bezpośrednio z kierowcą, pozwala również na przesyłanie skanów dokumentów transportowych zaraz po rozładunku oraz śledzenia aktualnego położenia pojazdu 24h/dobę. Jest to gwarancja bezpiecznego i przede wszystkim bezproblemowego realizowania przewozu towarów.

Posiadamy ciągniki siodłowe znanych i cenionych marek jak SCANIA, VOLVO, MERCEDES, MAN i DAF z naczepami typu plandeki KRONE, SCHMITZ i KÖGEL.

DAJEMY GWARANCJĘ, że nasz transport jest zgodny z wszelkimi wymogami Unii Europejskiej oraz europejskimi normami ochrony środowiska.

Onas3

Zgodnie z wymogami spółka posiada Licencję na wykonywanie międzynarodowego i krajowego transportu drogowego rzeczy oraz spedycji. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, zarządzający firmą posiadają Certyfikat kompetencji zawodowych (CPC). Nasi Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa przewożonego towaru. Wszystkie ładunki powierzone nam do przewozu są ubezpieczone.